На Дніпропетровщині сім років за ґратами проведуть батько та син, які разом займалися розбійними нападами і пограбуваннями
Дніпропетровська обласна прокуратура.
Двоє мешканців Нікопольського району вривались до приватних будинків, погрожуючи зброєю і фізичною розправою, заволодівали грошима та цінним майном потерпілих. Перед нападом чоловіки ретельно готувались – збирали інформацію, наявність охорони та для конспірації одягали балаклави.
Під час затримання у чоловіків було виявлено вогнепальну зброю та гранату.
Прокурори в суді довели, що на початку 2020 року батько із сином вчинили серію розбійних нападів на території Новомосковського та Синельниківського районів. У судовому засіданні зловмисники свою вину визнали.
За публічного обвинувачення прокурорів Дніпропетровської обласної прокуратури чоловіків визнано винними за фактом розбою, носіння та придбання вогнепальної зброї, бойових припасів (ч. 3 ст. 187, ч. 1 ст. 263 КК України). Їх засуджено до 7 років позбавлення волі.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0