--.-° --% 0мм

Криворіжцям на замітку! Проєкт «МРІЯ» StopRussiaChannel: кожен може долучитися до кіберармії поліції у боротьбі з російською агресією

17:42, 23 мар 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

StopRussiaChannel - це канал в телеграмі, створений для того, щоб боротися з російською пропагандою в інформаційному просторі. Проєкт був започаткований Департаментом кіберполіції спільно з волонтерами.

Ідея його створення з’явилася для протидії наркозлочинам, які вчиняються через телеграм-канали. «Цей кейс успішно працював, люди надсилали нам адреси телеграм-каналів, які ми блокували. Після 24 лютого ми вирішили розширити функціонал каналу та спрямувати наші зусилля на боротьбу з російською агресією. Кожен українець може стати воїном на своєму фронті, навіть якщо цей фронт – інформаційний. Люди можуть допомагати своїй країні незалежно від того, де вони знаходяться, в міру своїх можливостей. До боротьби з пропагандою активно долучаються навіть діти та підлітки. Для цього потрібно мінімально часу, щоб зайти на канал та надіслати скаргу. Чим більше скарг ми надішлемо, тим більша ймовірність того, що цей канал буде заблокований» - розповів Владислав Чередниченко, інспектор Управління протидії кіберзлочинам ГУНП в Дніпропетровській області.

Наразі вже заблоковано близько 20 тисяч інформаційних ресурсів, на яких публікувалася неправдива інформація та російська пропаганда. Наша кіберармія складає понад 300 тисяч підписників, які активно допомагають своїй країні.

На сьогодні, у проекта є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив:

https://mriya.social (офіційний сайт проєкту);

https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6 (основний телеграм-канал, який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет)

 @stopdrugsbot (бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами)

https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію)

гра «Котяцький драйв» для підняття морального духу громадян та допомоги ЗСУ.

Долучайтеся до нашої кіберармії, що разом протидіяти російській пропаганді!

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых