--.-° --% 0мм

Криворіжцям і ВПО на замітку! Постраждалі від вибухонебезпечних предметів можуть отримати компенсацію від держави - до 10,5 тис гривень

14:56, 21 мар 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Люди, постраждалі від вибухонебезпечних предметів, можуть отримати від держави компенсацію. До 10,5 тис гривень. Як її оформити, розповіли у Дніпропетровській ОВА.

«Компенсація постраждалим від вибухонебезпечних предметів – разова. Вона для людей, які внаслідок травмування отримали інвалідність, – пояснює заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ольга Горб. – Її розмір залежить від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тож може змінюватися. Нині максимальний – майже 10,5 тис грн».

Для отримання компенсації треба звернутися до органів влади на місцях або ЦНАПу. Написати заяву. Підкріпити її необхідними документами. Це копія паспорта або свідоцтва про народження та картки платника податків, довідка МСЕК про групу і причину інвалідності, для неповнолітніх –висновок лікарсько-консультативної комісії медзакладу.

Зібраний пакет документів можна відправити і до органів соціального захисту. Але виключно поштою.

На оформлення цієї компенсації є 60 місяців. Відлік часу – з моменту встановлення зв’язку інвалідності з ушкодженнями, спричиненими вибухонебезпечними предметами.

 

 

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых