--.-° --% 0мм

Одному з медзакладів Дніпропетровщини, в якому рятують воїнів, передали необхідне для лікування обладнання

18:08, 17 мар 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Сьогодні сертифікат на сучасне медичне обладнання медикам передав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.  

Це два апарати штучної вентиляції легенів. Вони портативні, тож стануть у нагоді при транспортуванні бійця до медичного закладу. А ще – наркозно-дихальна станція.

Присутні на зустрічі народні депутати відзначили колектив та директора лікарні Почесними грамотами Верховної Ради України.

«Медики супроводжують бійців від евакуації з поля бою до операційної, а після й в реабілітації. На їхньому озброєнні – знання, досвід та обладнання. Останнє допомагає стежити за станом воїна, підтримувати його. Тож важливо, щоб техніка була сучасною і працювала без збоїв. Для цього оновлюємо оснащення медзакладів. Три апарати сьогодні передали одній з лікарень регіону», – сказав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Медики закладу зазначили, що таке обладнання вкрай необхідне пацієнтам травматологічного, нейро- та загальнохірургічного відділень.  Бо оперативні втручання тривають годинами. І наркозна станція у таких випадках допомагає. Також після операцій за таких умов організм людини швидше і краще відновлюється.  

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых