--.-° --% 0мм

Міліція Кривого Рогу отримала 27 нових спеціально обладнаних для патрулювання автомобілів

16:30, 27 окт 2010 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Міліція Кривого Рогу отримала 27 нових спеціально обладнаних для патрулювання автомобілівГолова облдержадміністрації Олександр Вілкул вручив нові спеціальні службові автомобілі співробітникам правоохоронних органів Криворізького міського управління ГУ МВС України в Дніпропетровській області. У заході взяв участь заступник міністра внутрішніх справ України Анатолій Лазарєв, керівництво області та міста.

15 автомобілів марки «Нива-Шевроле» вручили батальйону патрульної служби, 10 автомобілів марки «Санйонг» та 2 автомобілі марки УАЗ «Патріот» - роті батальйону міліції оперативного призначення «Беркут». Для оперативного виїзду на місце події, розкриття злочинів «по гарячих слідах», а також оперативного маневрування нарядами міліції ці спеціальні автомобілі обладнані сигналізацією, радіостанціями та супутниковою системою GPS -навігації. Всі автомобілі придбані за позабюджетні кошти, які надали промислові підприємства Кривого Рогу.

«Я виступив з ініціативою створити спеціальний проект метою якого є покращення умов забезпечення громадського правопорядку в містах і районах області. Мою ініціативу вже підтримали в Кривому Розі та Дніпродзержинську Завдяки збільшенню кількості автопатрулів і їх сучасному технічному оснащенню, можна буде попереджати і розкривати злочини набагато швидше, ніж зараз, особливо на вулицях і в громадських місцях», - наголосив Олександр Вілкул.

Обласна влада постійно надає допомогу органам внутрішніх справ області в питаннях матеріально-технічного забезпечення. Так, у цьому році в рамках регіональної Програми профілактики злочинності було виділено 1 млн. 700 тис. гривень.

Надання спеціальної техніки правоохоронним органам Кривого Рогу – це вже другий приклад співробітництва представників громадськості та міліції в області. Так, 22 жовтня цього року Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського передав Дніпродзержинському міському управлінню ГУ МВС України в області 6 автомобілів УАЗ «Патріот» і «Нива-Шевроле», оснащених за останнім словом техніки, для чергових частин та патрульної служби міліції.

Губернатор висловив переконання, що проект по забезпеченню правопорядку в містах і районах області буде продовжений і підтриманий представниками бізнесом та активними громадянами в інших містах і районах Дніпропетровщини.


Довідково:
Кривий Ріг займає територію площею 430 кв. км і має протяжність126 км. Щільність перекриття території Кривого Рогу нарядами міліції складає 26%. Виділення підрозділам Криворізького міського управління 27 автомобілів, обладнаних системою GPS-навігації, дасть змогу збільшити щільність перекриття території міста до 35% та скоротить реагування на повідомлення про злочини до 5–7 хвилин.

В середньому на охорону громадського порядку на території Кривого Рогу заступають 500 працівників міліції, з яких 160 – співробітники патрульної служби.

За 9 місяців поточного року у Кривому Розі розкрито на 530 злочинів більше, ніж за аналогічний період 2009 року. Завдяки вжитим заходам спостерігається зниження злочинності в громадських місцях (менше на 234) та на вулицях (менше на 149).  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых