Міноборони Молдови підтвердило проліт ракети над територією країни, а Міноборони Румунії - ні
У Молдові та Румунії відреагували на проліт над територіями їх країн балістичної ракети, випущеної з акваторії Чорного моря.
Про потрапляння двох ракет у повітряний простір цих країн повідомлялось на офіційній сторінці Головнокомандуючого ЗСУ, також про це говорив речник Повітряних сил України Юрій Ігнат.
В Молдові офіційно підтвердили цей факт: "Відповідальні структури установи о 10:18 виявили ракету, яка перетнула повітряний простір Республіки Молдова над селом Мокра Придністровського регіону, а згодом над селом Косеуци Сороцького району, прямуючи в бік України".
Також до МЗС був викликаний російський посол.
Щодо Румунії, то там зазначили, що жодна ракета у повітряний простір країни не залітала, а "найближча точка траєкторії цілі до повітряного простору Румунії була зафіксована радіолокаційними системами приблизно за 35 кілометрів на північний схід від кордону".
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Топ обсуждаемых
Сили оборони ліквідували ще 1140 російських окупантів та 35 артилерійських систем
08:28, 30 май 2025
09:12, 30 май 2025
КОММЕНТАРИИ — 0