Solоviy який єднає: криворіжець Дмитро Біньковський презентував цікавий застосунок, який створив разом з друзями
Криворіжець Дмитро Біньковський, разом з друзями Тарасом та Віталієм, презентував застосунок soliviy, покликаний об'єднати українців шляхом мовної інтеграції.
"За підтримки своїх друзів і, за сумісництвом, партнерів, запустив додаток, який був у планах уже довго, та зараз нарешті готовий побачити світ.
Наш soliviy — про єднання українців із кожного куточку нашої Батьківщини шляхом культурної [мовної] інтеграції: дізнайтеся більше про діалектизми, неформальні та суржикові вирази, які використовують у різних регіонах від Закарпаття до Слобожанщини", - пише Дмитро у соцмережі.
Завантажити застосунок можна на Google Play. На сьогодні там вже велика база діалектизмів та неформальних виразів, якими користуються люди з різних куточнків України. Цікавий словник поповнюється та розширюються.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0