--.-° --% 0мм

Криворіжжя серед лідерів в області щодо працевлаштованих за програмою «єРобота»

19:57, 25 янв 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

Дніпроперовщина серед лідерів в Україні за кількістю мікрогрантів для бізнесу. За результатами програми «єРобота» понад 500 працевлаштованих. Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.  

Для підтримки бізнесу та створення робочих місць минулоріч держава запустила програму «єРобота». Вона передбачає надання мікрогрантів від 50 до 250 тис грн. Гроші на започаткування власної справи та розвиток вже діючого підприємництва. За кількістю ухвалених проєктів Дніпропетровшина серед лідерів. Роботу отримали понад 500 людей. «За держпрограмою «єРобота» схвалено було понад 200 заяв. Переможці отримали фінансування на загальну суму 46,9 млн грн. Механізм отримання мікрогранту – простий. На першому етапі – людина звертається до Ощадбанку. Фінансова установа оцінює ділову репутацію людини та перевіряє її бізнес-план.

Далі претендент на мікрогрант проходить співбесіду. Її проводить спеціальна комісія при обласному центрі зайнятості.

На Дніпропетровщині найбільше мікрогрантів за цією держпрограмою отримали у Дніпровському, Криворізькому та Кам’янському районах. За словами заступника директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості, цьогоріч  «єРобота» запрацює орієнтовно з 1 лютого. 

 

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых