Знову втрата: на захист України поклав життя криворіжець Олександр Саїдгалієв
Вчора, 16 січня, стало відомо про загибель бійця з Кривого Рогу Олександра Саідгалієва. Він служив у лавах ЗСУ більше двох років.
Олександр Саідгалієв загинув 11 січня поблизу Бахмута від мінометного обстрілу. Таку інформацію розмістили у соцмережах Криворізького залізорудного комбінату.
Олександр Саідгалієв народився й виріс у Кривому Розі. Тут він закінчив школу й гірничий коледж. Розпочав свою трудову кар’єру чоловік в 2018 році, він працював помічником машиніста екскаватора в Криворізькому залізорудному комбінаті. Колеги та керівництво дуже поважали криворіжця.
На початку листопада 2020 року Олександр Саідгалієв відправився на строкову службу у лави ЗСУ. Повернутись на мирного життя він мав в травні 2022 року, але залишився захищати державу від ворогів. Чоловік служив гранатометником військової частини 3017. 11 січня цього року криворіжець перебував на околицях Бахмута, саме там стався мінометний обстріл наших позицій, в результаті якого гранатометник і загинув.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
«Україна – це МИ»: у Кривому Розі відкрили виставку присвячену Дню Героїв Небесної Сотні
16:46, 20 фев 2025
Топ обсуждаемых
У Харкові окупанти вбили ще одну дитину, і вже відомо про п'ятьо жертв ворожого обстрілу
09:43, 18 авг 2025
11:05, 18 авг 2025
КОММЕНТАРИИ — 0