Криворізькі нацгвардійці змагалися у військовій майстерності за умовами воєнного стану
У Кривому Розі пройшли змагання з воєнізованого кросу серед нацгвардійців. Про це розповіли у прес - службі Криворізької військової частини 3011 Національної гвардії України.
За перше місце боролися збірні команди підрозділів Криворізької бригади нацгвардії. За системою оцінювання, перемога зараховується тому, чий результат буде кращий за інших учасників.
Спортивні змагання, присвячені новорічним святам, пройшли на одному з полігонів міста та складалися з кількох етапів. Спочатку учасники долали дистанцію, далі - виконували вправи стрільби з різних положень, потім – знову дистанція зі стрільбою та метанням гранати.
Усі етапи військовослужбовці проходили в повному екіпіруванні – касках, бронежилетах IV класу захисту та розвантажувально-поясною системою. Головна умова – швидкість, влучність та виконання вправ із дотриманням усіх вимог.
Командири нацгвардійційців зазначили, що завданням цих змагань було визначити рівень підготовки воїнів, їх фізичний стан, влучність стрільби в умовах втоми, правильне поводження зі зброєю. Всі учасники показали гарні результати, вони постійно тренуються та готові виконувати поставлені завдання за призначенням.
Популярное
15:42, 28 апр 2025
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
Топ обсуждаемых
17:04, 5 ноя 2025
Шахраї імітують державні онлайн-сервіси: ГСЦ МВС та Кіберполіція попереджають про небезпеку
17:47, 5 ноя 2025
18:10, 5 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0