У Міноборони просять не викладати у соцмережі фото роботи ППО
Міністерство оборони України звернулось до громадян із закликом не викладати у будь-які телеграм-чати та боти роботу засобів ППО та наслідки російських терористичних ударів.
Про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба Міноборони.
«Не знімайте та не викладайте у мережу роботу засобів ППО та наслідки російських терористичних ударів. Не відправляйте ці кадри в будь-які телеграм-чати та боти!!! Ворог уважно моніторить інфопростір. Вірте воїнам! Вірте в ЗС України!", - йдеться у повідомленні.
Як повідомлялось, після нічної атаки дронів-камікадзе, 29 грудня ворог атакує Україну з різних напрямків крилатими ракетами повітряного та морського базування з літаків стратегічної авіації та кораблів. Крім того, спостерігається висока активність тактичної авіації окупантів. Робота протиповітряної оборони можлива по всій території держави.
Популярное
У вінницькій лікарні через численні поранення пішов з життя захисник України з Кривого Рогу
12:31, 9 ноя 2022
Топ обсуждаемых
Криворіжцям на замітку! Патрульні нагадали правила дорожнього руху велосипедистам
15:46, 30 мар 2023
18:30, 30 мар 2023
17:11, 30 мар 2023
КОММЕНТАРИИ — 0