--.-° --% 0мм

Ю. Вілкул: Кривий Ріг підтримує своїх мешканців – до кінця року ще майже 66 тис криворізьких сімей отримають вдруге безкоштовні продуктові набори від міста

16:35, 9 дек 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

З 5 грудня у Кривому Розі стартувала ще одна, остання у цьому році, хвиля видачі безкоштовних продуктових наборів від міста. Загалом, починаючи з 28 травня вже понад  255 тисяч криворіжців отримали таку підтримку, понад  90 тисяч одержали набори вдруге.

У грудні ще майже 66 тис родин отримають безкоштовні продуктові набори повторно.

В умовах воєнного стану за дорученням Військової адміністрації Кривого Рогу у місті сьомий місяць триває видача безкоштовних продуктових наборів для криворіжців. В. о. міського голови, заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів виїзну нараду на базі одного з пунктів  щодо організації процесу видачі проднаборів.

«Незважаючи на всі труднощі, ми прийняли рішення - надати у грудні другий продуктовий набір родинам, які вже отримували його у третю, четверту та, частково, в п’яту «хвилі». Вдруге безкоштовні набори від міста отримають майже 66 тис криворіжців. З початку війни ми постійно допомагаємо продуктами криворізьким родинам. Робота триває безперервно. Як мені повідомили - за неповних чотири дні грудневої видачі людям надали більш 20 тисяч проднаборів. Мешканці постійно потребують підтримки та допомоги, особливо, зараз. Будемо продовжувати цю роботу й надалі!», -  підкреслив Юрій Вілкул.

Директорка одного із пунктів видачі проднаборів доповіла очільнику міста, що в пункті, який відкрився з весни, більше 3 тисяч криворіжців отримали допомогу від міста.

«З першого дня війни у нашому закладі ми плетемо маскувальні сітки, готуємо смаколики бійцям. Також, облаштували тимчасове укриття для мешканців нашого району. З літа почали видавати проддопомогу криворіжцям від Військової адміністрації Кривого Рогу. А нещодавно,  коштом міського бюджету, у нас облаштували пункт Незламності, в якому одночасно може перебувати до 200 людей»,- сказала директорка пункту.

Мешканка Центрально-Міського району, яка отримала проднабір, подякувала Юрію Вілкулу та всім, хто залучений до організації та видачі продуктових наборів. «Я дуже вдячна владі міста, що вони прийняли рішення видати ще  один такий проднабір. Всі продукти першої необхідності. У такий складний час, коли всі сили спрямовані на підтримку військових, місто не забуває і про криворіжців», - сказала Наталя, дружина військового.

Підкреслюємо: для зручності громадян 27 пунктів видачі продуктових наборів організовано у всіх районах. Пункти працюють з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Проднабори будуть видати до 30 грудня включно.

Адреси пунктів та категорії, яким видаються продуктові набори, можна переглянути за посиланням: https://kr.gov.ua/ua/news/pg/51222263672215_n/

З питань видачі продуктових наборів та роботи пунктів можна звертатися до Контакт-центру за телефоном 15-20 та 056-499-15-20 або переглянути на сайті: https://spilkuisia.kr.gov.ua.

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 30 січня

20:00, 29 янв 2023

0