5 років позбавлення волі: засудили брата Царьова, який готував вибухи на Дніпропетровщині
За матеріалами Служби безпеки до реального строку ув’язнення засуджено ворожого поплічника - брата колишнього нардепа-зрадника та одного з організаторів кремлівського проекту «новоросія» Олега Царьова.
Співробітники СБУ затримали його у травні цього року під час спецоперації у Дніпрі.
Враховуючи співпрацю зі слідством, суд призначив йому покарання до 5 років позбавлення волі.
Тепер засуджений просить включити його до списків обміну на українців, які перебувають в полоні рашистів.
За даними слідства, він виконував завдання російських спецслужб щодо дестабілізації суспільно-політичної обстановки в області.
Для цього здійснював підготовку серії вибухів на стратегічно важливих об’єктах транспортної і критичної інфраструктури.
За це окупанти обіцяли йому «крісло» голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації у разі захоплення регіону.
Втім, співробітники Служби безпеки своєчасно викрили зловмисника і встановили за ним контроль ще на первинному етапі підривної діяльності.
Під час обшуків правоохоронці виявили у спеціально обладнаному схроні зброю та боєприпаси, тротилові шашки для вчинення терактів, банківські картки та паспорти громадянина рф.
Суд визнав фігуранта винним за ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування проводили співробітники СБУ Дніпропетровської області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Топ обсуждаемых
15:12, 12 июн 2025
На Дніпропетровщині затримали чоловіка, який напав і мало не вбив двох місцевих жителів
16:40, 12 июн 2025
Не дайте російським вербувальникам втягнути вас у злочин – здайте ворога та отримайте винагороду
17:24, 12 июн 2025
18:08, 12 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0