--.-° --% 0мм

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула на вечір 2 грудня

21:03, 2 дек 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

Головне:

Перше. Навіть в умовах обмеженого споживання електроенергії, Кривий Ріг забезпечений водою, теплом та газом.

Друге. Ми частково відновили роботу електротранспорту. На маршруті працюють 5 трамваїв «швидкісного» та 28 тролейбусів. Зазвичай на маршрутах в середньому 95 тролейбусів та 80 трамваїв. Проте зараз електротранспорт працює винятково в тому обсязі, в якому дозволяють енергетики.

Третє. По електроенергії по всій країні ситуація продовжує залишатися складною. Виходячи з поточної ситуації після терористичних обстрілів, Національна енергетична компанія «Укренерго» продовжує постійно вводити графіки аварійних та погодинних відключень. Це викликано тим, щоб зберегти енергетичну систему України в цілому та не залишити людей без тепла та води.

Військова адміністрація Кривого Рогу та ЗСУ повністю контролює ситуацію, забезпечено роботу всієї критично важливої інфраструктури, комунальних підприємств, медичної сфери та соціальних установ.

Для наближення нашої Перемоги продовжуємо надавати допомогу нашим військовим у матеріально-технічному забезпеченні. Сьогодні передали військовим ще 20 сучасних квадрокоптерів, які зараз вкрай необхідні на фронті. А з початку війни наші захисники отримали від Кривого Рогу вже понад 200 дронів та БПЛА.
Також продовжуємо допомагати звільненій Херсонщині продуктами, відновлюємо інфраструктуру, приймаємо «нових криворіжців», яких в нашому місті вже понад 75 тис.

Ситуація на нашому напрямку фронту повністю перебуває під контролем Збройних Сил України.
За інформацією Генерального штабу ЗСУ, противник веде оборонні дії на Херсонщині. Від ворожої артилерії постраждали райони населених пунктів, що розташовані на правому березі Дніпра, зокрема Качкарівка, Токарівка та Антонівка Херсонської області. Наші війська завдають точних ударів по накопиченню живої сили та техніки противника.

Ворог продовжує терор Нікопольського району. Окупанти здійснили 5 обстрілів - вдарили по місту Нікополь та селу Іллінка Марганецької громади. Слава Богу, без втрат.
Вдень орки вдарили зі ствольної артилерії по території с. Придніпровське Нікопольського району.Пошкоджена церква, магазин, приватні будинки, лінії електропередач та контактна мережа залізниці. Інформація щодо загиблих та постраждалих не надходила.
В Криворізькому районі обстрілів не було.

Та про наші мирні перемоги. На Кубку України з вільної боротьби, криворізькі спортсменки Романа Вовчак та Аліна Бухаленко здобули перше та третє місця. Вітаю наших дівчат та бажаю нових успіхів!

Зберігаємо спокій, витримку, віримо у наші Збройні Сили та нашу неминучу Перемогу!
Скучної вам ночі, дорогі земляки!
Слава Кривбасу та Слава Україні!

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых