ФК "Кривбас" завершує рік гостьовою перемогою

16:59, 2 дек 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Заключний матч 2022 року криворізька команда проводила на виїзді в Одесі. Попри велику кількість обопільних гострих моментів, долю матчу вирішив один гол.

Початок матчу більш небезпечно провели господарі, хоча до завершальних ударів так і не дійшло.

Перший реальний момент криворіжці створили на 15 хвилині. Понєдєльнік двічі поспіль бив у ствір воріт, з них один раз - у стійку.

А в конртратаці вже одесити ледь не забили - сарнавський відвів небезпеку.

Вже "у роздягальню" наші гравці таки змогли забити. На доданій хвилині, після розіграшу кутового Стецьков впритул головою не схибив. 0:1.

У другому таймі одесити намагались відігратись. Криворіжці "сіли" в захист, інколи відповідаючи контратаками. В одній з них, вже на останніх хвилинах, Джеймс Манджракар отримав червону картку, не за правилами зупинивши нашого Назара Волошина.

кінцівку матчу господарі поля провели в меншості, однак криворіжці цим не скористались. Матч завершився мінімальною перемогою.

Тепер криворізька команда впевнено посідає 8 місце в турнірній таблиці.