--.-° --% 0мм

МЗС Канади: НАТО зробить усе, щоб Україна вистояла цієї зими

13:35, 29 ноя 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

Північноатлантичний альянс, як і раніше, має твердий намір підтримувати Україну майбутньою "важкою зимою", навіть незважаючи на відсутність надій на швидке мирне врегулювання конфлікту, заявила глава МЗС Канади Мелані Жолі.

"Зрештою, буде знайдено дипломатичне рішення. Так було в кожному конфлікті. Але ми ще не прийшли до цього", - заявила вона.

Незважаючи на повідомлення про те, що західні союзники все більш насторожено ставляться до дорогих поставок зброї, що тривають, і стурбовані швидкістю, з якою Україна витрачає боєприпаси, Жолі заявила про "потужну підтримку України" з боку НАТО.

Вона відзначила обіцянку Канади надати Україні 500 млн канадських доларів (370 мільйонів доларів США) як додаткову військову допомогу. Також, за її словами, атаки росії на громадянську інфраструктуру України лише посилили підтримку з боку західних союзників.

"Ми повинні гарантувати, що українці зможуть вистояти цієї важкої зими", - сказала вона, додавши, що міністри енергетики країн НАТО шукають шляхи вирішення енергетичної кризи, що насувається.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 30 січня

20:00, 29 янв 2023

0