Рідне поле не допомогло: Кривбас поступився Металісту-1925

08:26, 21 ноя 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

У матчі 13-го туру україньскої Прем'єр-ліги «Металіст» мінмально поступається криворізькому «Кривбасу».Усі карти господарям сплутав автогол Дебелко: Габелок зі стандарту навісив на лінію воротарської, де Роман випередив Курило та пробив у перекладину своїх воріт. Від каркасу м'яч шмигнув у сітку.

Такий старт матчу додав впевненості гостям, які діяли гранично спокійно та прагматично. Підопічним Едмара та Голодюка залишалося лише дочекатися чергової помилки суперника. І якщо обрізанням Волошина Ременюк скористатися не зумів, то Борячук перед перервою таки подвоїв перевагу своєї команди. Господарі кілька хвилин блукали біля чужого штрафного майданчика, втратили м'яч, після чого харків'яни видали лонгбол на Борячука. Андрій завершив зразково-показову контратаку потужним пострілом з-під Вернідуба у ближній, воротарський кут.

Злива, що обрушилася на Кривий Ріг цим вогким осіннім днем, далася взнаки на другій половині гри. Команди змушені були помітно знизити швидкості. Втім, навіть у цих умовах "1925" виглядав краще. Тому й здобув закономірну перемогу.

0:2 - другий поспіль тріумф тренерського тандему Едмар-Голодюк. А ось Юрій Вернидуб після такої невиразної домашньої гри був похмуріший за хмару.