ЗСУ вдарили по скупченню окупантів у Херсонській області. Для вивезення загиблих знадобилася вантажівка
Українські військові завдали високоточного удару по будівлі в районі населеного пункту Дніпряни Херсонської області. Повідомляється, що там перебувало до 500 російських окупантів.
Про це повідомив Генеральний штаб Збройних Сил України.
"За уточненою інформацією, підтверджено поразку району зосередження окупантів у Херсонській області", - зазначили у Генштабі.
Повідомляється, що загиблих окупантів вивозили до Таврійської дві вантажівки. Поранено було 56 людей, з яких ще 16 невдовзі померли.
Остаточна інформація щодо втрат окупантів уточнюється.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0