На правобережній частині Херсонщини загарбники знищують мостові переходи
Російсько-окупаційні війська підірвали всі мости на правому березі Херсонської області, щоб запобігти стрімкому наступу українських Збройних сил.
Про це повідомляє Херсонська облрадв.
Окупанти підірвали не лише Дар'ївський та Тягінський мости, вони підірвали:
- міст на виїзді зі Снігурівки у бік Херсона через канал,
- підірвали міст у Новокаїрах,
- підірвали міст у Мілово.
Тобто окупанти підривають зараз абсолютно всі мости, які є на правобережній частині.
Також відомо, що загарбники посилили позиції у селах на підступах до Каховської ГЕС.
До того ж є інформація, що росіяни посилили фортифікаційні споруди у Наддніпрянському – це поворот з Бериславської траси на Снігурівку.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0