Під Кривим Рогом чоловік впав до 4-метрового колодязя
Інцидент трапився ввечері 31 жовтня у селищі Велика Костромка Криворізького району.
За повідомленням пресслужби ГУ ДСНС в Дніпропетровській області, 68-річний місцевий житель через власну необачність опинився у покинутому комунікаційному колекторі. Глибина колодязя- 4 метри, і самотужки енсіонер вибратись не міг.
Рятувальники спустили вниз драбину, якою постраждалий піднявся сам. Від госпіталізації він відмовився, медики екстреної допомоги провели огляд, видимих покоджень і травм не виявили.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0