Нікопольщина провела ніч під невпинним ворожим вогнем
Нікопольська та Марганецька громади зазнали масованих ударів з "Градів" та важкої артилерії. За попередньою інформацією - люди цілі.
У Нікополь прилетіло 40 російських снарядів. У місті понівечені 14 багатоповерхових та приватних будинків, дитячий садок, аптека, перукарня, магазини та приміщення банку.
У Марганецькій громаді обстріли пошкодили лінію електропередач і знеструмили насосну станцію водоканалу.
Понад 40 000 сімей лишилися без води, понад 10 000 - без світла. Однак спеціалісти вже все полагодили, світло вже є, вода - повернеться до кранів найближчим часом.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0