В Дніпропетровській області внаслідок нічних обстрілів загинула жінка
Росіяни обстріляли Марганецьку громаду та інфраструктуру Кам'янського.
Ніч на 31 жовтня була гучною для жителів Марганецької громади та самого Марганця, що у Нікопольському районі. на жаль, жертвою російського терору стала 31-річна марганчанка. Ще одна жінка отримала поранення, вона у лікарні.
В місті пошкоджено майже 30 багатоповерхових та приватних будинків. Понівечено місцевий ліцей, адміністративну будівлю, автівки та лінії електропередач.
Поблизу Кам'янського дрони-камікадзе зруйнували об’єкт енергетичної інфраструктури. Зараз там працюють усі служби.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0