Всю ніч від російських «Градів» та важкої артилерії потерпала Нікопольщина
Росіяни накрили вогнем три громади - Нікопольську, Марганецьку та Червоногригорівську. Людей не зачепило.
У Нікополі пошкоджено десяток багатоповерхових та приватних будинків. Обірвані лінії електропередач.
У Червоногригорівській громаді понівечені дачні будинки та електромережі. Без електрики майже 1 000 родин. Енергетики уже стали до відновлення.
В інших районах ніч пройшла під звуки сирени, та минулося без обстрілів. І на цю хвилину спокійно.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0