Ніч на Дніпропетровщині минула відносно спокійно
На Дніпропетровщині вцілому та у Криворізькому й Нікопольському районах вночі обстрілів не було.
Про це повідомляє начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
Вночі ворог намагався атакувати область з повітря, але ворожу ракету Х-59 було збито нашими силами ППО.
«Шановні криворіжці! Продовжуємо тримати "енергетичний фронт" – максимально економимо електроенергію. Зберігайте вдома запас води, тримайте зарядженими телефони та пауербанки», - зазначив Вілкул.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0