На Криворіжжі двоє підлітків та малолітня дитина отруїлися неїстівними грибами
Держпродспоживслужба у Дніпропетровській області.
На Криворіжжі у жовтні поточного року через отруєння неїстівними грибами до лікарень потрапило троє дітей.
З Інгулецького району міста - 16 річний хлопец, з Довгинцівського району - 14-річна дівчина. Вони їли гриби, які назбирали у місцевих лісосмугах.
Також грибами отруїлася восьмирічна дівчинка, яка мешкає у Криворізькому районі. Через важкий стан її направили на лікування в лікарню обласного центру.
Як зазначають медики, за всіма отруйними ознаками, діти вживали в їжу неїстівні гриби бліда поганка.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0