Нікопольщина знову провела ніч під ворожими обстрілами
Сьогодні вночі ворог знову гатив по Нікопольщині. Російські окупаційні війська накрили вогнем з «Градів» Червоногригорівську громаду.
Люди не постраждали.
Є руйнування, понівечена лінія електропередач. Понад 600 родин лишилися без електрики. Аварійні бригади уже працюють.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0