Українські захисники знищили 12 дронів-камікадзе, які вночі атакували Миколаївщину
Російські окупанти вночі на 19 жовтня вкотре запустили іранські дрони-камікадзе на Миколаївську область. Їх вже традиційно збили наші військові.
Про це повідомляє Повітряне командування "Південь"
Ворожа авіація так і не долетіла до свого місця призначення. Їй у цьому завадили українські військові.
11 дронів Shahed-136 ліквідували бійці Повітряного командування "Південь", а ще 1 – нацгвардійці.
Попередня ніч минула в області за схожим сценарієм. Окупанти також запускали дрони-камікадзе, аби ті атакували людей серед ночі. На щастя, наші військові вдало попрацювали і збили більшість безпілотників.
Водночас тоді в Миколаєві та декількох районах області зникло світло.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0