Ракети, "Гради", важка артилерія - росіяни не давали спокою Дніпропетровщині всю ніч
Протягом ночі був обстріляний Нікопольський район. Одна крилата ракета прилетіла по об’єкту енергетичної інфраструктури.
Загалом над ранок росіяни випустили по області 4 ракети. Три з них встигли перехопити сили протиповітряної оборони. Одна - потрапила в енергетичний об'єкт, там серйозна пожежа. Рятувальники вже працюють.
По Марганецькій та Червоногригорівській громаді росіянами було випущено понад 30 снарядів з РСЗВ та важкої артилерії.
Попередньо, постраждалих людей немає. Є пошкодження житлових будинків.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0