На півдні ЗСУ нищать ворожу ППО та військову техніку росіян: результати за 13 жовтня
Авіацією українських Сил оборони за добу 13 жовтня знищено на південному напрямку 4 позиції протиповітряної оборони ворога в Бериславському та Каховському районах, а також 3 місця скупчення живої сили, озброєння та техніки в Миколаївському, Баштанському та Херсонському районах.
Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».
У четвер ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 190 вогневих завдань. Результатами стало знищення 2 реактивних систем залпового вогню «Ураган», їхнього молодшого брата - «Града» і старшого – важкої вогнеметної системи «Сонцепьок», станції радіоелектронної боротьби, 2 120-мм мінометів, 3 танків і 3 командних пунктів підрозділів ворожої 35-ої армії.
Зазначається, що при спробі проведення повітряної розвідки ворог позбавлений двох безпілотних шпигунів типу «Орлан-10».
ОК звертає увагу, що у Чорному морі вороже корабельне угруповання при помірному штормі зросло до 15 одиниць, які продовжують маневри вздовж південного узбережжя Криму. На бойовому чергуванні 3 носії “Калібрів, серед яких один – підводний. Загальне ракетне спорядження –до 20 ракет.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
«Україна – це МИ»: у Кривому Розі відкрили виставку присвячену Дню Героїв Небесної Сотні
16:46, 20 фев 2025
15:23, 11 мар 2025
17:10, 13 мар 2025
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0