На Дніпропетровщині росіяни зруйнували енергетичний об'єкт
Чергова спроба росіян залякати нас "холодом і темрявою". На Дніпропетровщині пошкоджено ще один об'єкт критичної інфраструктури.
Під ракетний удар потрапив об'єкт у Кам’янському районі. Там сильна пожежа і руйнування. Рятувальники приборкують полум’я. Потім енергетики спробують відновити обладнання.
Задля збереження можливості забезпечувати електроенергією важливі об'єкти, прохання до всіх мешканців регіону - економити електрику. Всюди, де можливо її заощаджувати. Зараз це надважливо.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0