На Дніпропетровщині рятувальники займаються ліквідацією наслідків ворожих ракетних ударів, в області запроваджується режим тотальної економії електроенергії
Дніпропетровська ОВА.
Ворожа атака у понад 5 годин. Країна-терористка знову ударила по об’єктах життезабезпечення.
Росіяни поцілили ракетами по енергетичній інфраструктурі у Павлоградському та Кам’янському районах. Є серйозні руйнування. Багато населених пунктів залишилися без світла.
До роботи стали усі служби. Рятувальники ліквідують наслідки прильотів. Енергетики відновлюють обладнання і утримують роботу системи.
В області запроваджується режим тотальної економії електроенергії, щоб могли працювати лікарні, транспорт та інша важлива соціальна інфраструктура.
Просимо усіх заощаджувати електрику. Працюємо. Все відновимо. Проте потрібен час.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0