У Кривому Розі визволили гірників, які застрягли у шахті через учорашні ворожі обстріли
У Кривому Розі триває ліквідація наслідків учорашнього ракетного удару. О 04:40 вдалося відновити електропостачання в районі 17-го кварталу.
Про це повідомив начальник військової адміністрації міста Олександр Вілкул.
Без електропостачання залишається 4319 абоненті району "старого "ПівнГЗК", роботи по відновленню електропостачання тривають. Водопостачання забезпечене на 100%.
До 2 години ночі завершено рятувальну операцію з підйому шахтарів. Усі 854 працівники піднято на поверхню.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0