Криворіжців закликають сьогодні максимально економити електроенергію
Сьогодні з 17.00 до 22.00 критично важливо зменшити споживання електроенергії.
Про це наголошують у військовій адміністрації Кривого Рогу.
«Промисловим підприємствам повністю відключити все енергоємне обладнання. Під особисту відповідальність керівника кожного підприємства. Рекомендую прямо зараз відпустити людей додому.
Вуличне освітлення у місті буде частково відключено.
Прошу мешканців міста не включати будь-які енергоємні побутові прилади.
Кількість міського електротранспорту на лініях буде дуже обмеженою. Тому рекомендую всім досі бути вдома.
Будь-яку рекламу, у тому числі вивіски на магазинах – вимкнути.
Якщо цього не зробити – буде примусово відключено все місто», Зазначив Олександр Вілкул.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0