На Дніпропетровщині 4 жовтня був обстріляний один район
Надвечір "Градами" росіяни обстріляли Марганецьку громаду Нікопольського району. Люди не постраждали, руйнувань житлових будинків чи об‘єктів інфраструктури не зафіксовано.
Вже ввечері по кільком селам громади вгатили повторно. Наразі наслідки з’ясовуються.
В Нікополі вже відновлено водопостачання, яке зникло після нічних обстрілів міста. Повернули енергетики і світло в оселі громадян.
В інших районах області день був тихим.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0