Криворізькі танкісти затрофеїли танк окупантів
Один із танкових підрозділів 17-ї окремої криворізької танкової бригади на постійній основі трофеїт зброю та техніку окупанта.
Про це йдеться на сторінці 17-ї бригади імені Костянтина Пєстушка у соцмережі.
«Десь на сході України. За волонтерською програмою "ленд-ліз від ватників" воїни-танкісти на постійній основі трофеять рашкіну зброю та техніку.
Як виховані воїни, хлопці спочатку дякують, даруючи всім причетним оркам квитки до концертної зали, а лише потім починають займатись відтиснутою технікою.
Перевірка систем, механізмів, нанесення розпізнавальних знаків і вперед-вперед, за новими трофеями, а головне за Перемогою», — йдеться на сторінці бригади.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0