Криворізький боєць став чемпіоном Кубку світу з єдиноборств серед студентів

13:09, 30 сен 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

21-29 вересня в турецькому місті Самсун відбувся Кубок світу з єдиноборств серед студентів. Криворізький майстер з таїландського боксу Муей Тай Олександр Єфименко виборов золоту нагороду.

Про успіх вихованця криворізької школи Муей Тай повідомляють у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради. Олександр бився у ваговій категорії 75 кг. Тренує чемпіона Віталій Губенко.

В змаганнях взяли участь 1200 студентів із 344 університетів з 50 країн світу. У програмі змагань було 6 видів спорту: бокс, карате, таїландський бокс Муей-тай, боротьба самбо, боротьба вільна та греко-римська, ушу.

Збірна України у складі 110 студентів посіла 2 загальнокомандне місце, виборовши 12 золотих, 15 срібних та 14 бронзових медалей.