Терор Нікопольщини та збита ракета над Кривим Рогом: як пройшла ніч у Дніпропетровській області
Росіяни всю ніч тероризували Нікопольщину «Градами» та важкою артилерією.
По Нікополю ударили тричі. У місті понівечені понад 10 багатоповерхових та приватних будинків, ліцей, зупинка транспорту, газогони та 6 ліній електропередач.
Ворожі снаряди залишили без світла майже 8 000 родин нікопольчан. Аварійні бригади енергетиків стануть до роботи щойно мине загроза нових обстрілів.
У Марганецькій громаді наслідки атаки з’ясовуються. На місці працюють рятувальники та поліція.
Всюди минулося без постраждалих.
У Криворізькому районі напередодні увечері наша ППО збила російську ракету Х-59.
У інших районах ніч без надзвичайних ситуацій і на цю хвилину спокійно.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0