Правоохоронці Дніпропетровщини відкрили провадження за фактами чергових злочинів армії рф проти мирного населення
Дніпропетровська обласна прокуратура.
Слідчими правоохоронних органів Дніпропетровщини було встановлено, що увечері 26 вересня військовослужбовці країни-агресорки, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, здійснили артилерійський обстріл з реактивних систем залпового вогню по Марганцю Нікопольського району. Внаслідок ворожого обстрілу трьох чоловіків з осколковими пораненнями госпіталізовано до лікарні. Пошкоджено гаражний кооператив, газопровід.
У ніч на 27 вересня 2022 року окупанти здійснили артилерійський обстріл по Нікополю. Пошкоджено 15 житлових будинків, господарчі споруди, автівки містян.
Також під ворожим вогнем опинилась Марганецька територіальна громада. Пошкоджено понад 10 приватних будинків, будівля спортивної школи, місцевий сквер, газопровід, лінії електропередач. Потерпілих серед мирного населення немає.
Будь-які військові об’єкти на цих територіях відсутні.
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0