На Криворізькому напрямку росіяни намагались застосувати диверсійну групу
25 вересня українські військові виявили ворожу ДРГ в районі Архангельського. Про це повідомляє ОК "Південь".
Диверсанти намагались проникнути вглиб укріплень української лінії оборони, але були своєчасно виявлені. Зав'язався бій, в ході якого росіяни зазнали втрат та відійшли.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0