Росіяни не припиняють обстріли Дніпропетровщини
Вдень окупаційні війська російської федерації обстріляли два райони Дніпропетровщини.
У Нікопольському районі зі ствольної артилерії ворог поцілив по Марганцю. Там частково пошкоджено дві будівлі.
Під ворожим вогнем опинилася й Мирівська громада. Зачепило два приватних житлових будинки, три господарчі споруди, три лінії електропередач.
Минулося без постраждалих.
В Синельниківському районі окупанти вдарили по Великомихайлівській ТГ, атакували два села. На щастя, людей не зачепило. Внаслідок обстрілу в шести населених пунктах зникло електропостачання, наразі ж аварійні бригади вже повернули світло в оселі громадян.
Щодо інших районів Дніпропетровщини – все спокійно.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0