На Херсонщині українські військові збили черговий гелікоптер ворога
Як повідомляє ОК "Південь", біля Костромки (Бериславський район) морські піхотинці збили ворожий гелікоптер Мі-24.
Також були виявлені та знищені два безпілотники-шпигуни "Орлан-10".
З метою убезпечення своїх підрозділів від авіаційних і ракетних ударів, ворог розгорнув підрозділи протиповітряної оборони в Бериславському районі.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0