Орки вночі випуситили на Нікопольщину понад 100 снарядів
Росіяни всю ніч тероризували Нікопольщину обстрілами. Накрили «Градами» та важкою артилерією три громади - Нікопольську, Марганецьку та Червоногригорівську.
Ворог ударив по ним 5 разів. Випустив на міста та села понад 100 снарядів.
Попередньо, люди не постраждали.
Масштаби руйнацій уточнюються. На місці працюють рятувальники та поліція.
У інших районах минулося без надзвичайних ситуацій і на цю хвилину спокійно.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0