Росіяни накрили вогнем Криворізький район
Сьогодні, 19 вересня, російська ворожа армія відкрила вогонь по Криворізькому районі. Орки стріляли з РСЗВ.
Про це у телеграм повідомив очільник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
Відомо, що удари зафіксували о 17:30. За попередніми даними рашисти для обстрілів застосували «Смерчі».
На щастя, втрат серед мирного населення немає.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0