Ядерний терор росії продовжується: вночі була обстріляна ще одна атомна станція
Вночі 19 вересня російські війська обстріляли Південноукраїнську АЕС. Вибухова хвиля пошкодила будівлі, відключилась частина високовольтних ліній.
Про надзвичайну ситуацію повідомляють в Енергоатомі.
Потужний вибух стався всього за 300 м від реакторів ПАЕС. Ударною хвилею пошкоджено будівлі АЕС, розбито понад 100 вікон. Відключився один з гідроагрегатів Олександрівської ГЕС, яка входить до складу Південоукраїнського енергокомплексу. Відключилися також три високовольтні лінії електропередачі.
Вирва від нічного вибуху ворожої ракети склала 4 метри діаметром і два - глибиною.
Наразі всі три енергоблоки ПАЕС працюють у штатному режимі. Потерпілих серед персоналу станції, на щастя, немає.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0