Нікопольський район знов провів ніч під ворожими обстрілами
Росіяни тричі ударили з важкої артилерії та «Градів» по Нікопольській та Марганецькій громадах. Випустили понад 40 снарядів. Попередньо, люди не постраждали.
У Нікополі та на його околицях російські снаряди понівечили до 10 будинків, кілька господарських споруд, автівки, водогін та лінію електропередач.
У Марганецькій громаді обстріли залишили без світла понад 2 500 родин. Енергетики уже працюють.
У решті районів вночі кричали сирени, та обійшлося без атак і на цю хвилину спокійно.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0