Криворізька борчиня здолала чинну чемпіонку світу і виборола першу "дорослу" нагороду

08:51, 14 сен 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

25-річна Ілона Прокопевнюк стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з вільної боротьби, який проходить в сербській столиці Белграді.

У ваговій категорії до 62 кг криворожанка здолала 1/8-ій туркеню Яґмур Чакмак (4:0), але поступилась в 1/4 японці Нонока Одзакі (0:10). Однак, впевнено перемігши 4:0 угорку Анну Геллу Жел у втішному фіналі, Ілона отримала право боротись за бронзову нагороду чемпіонату.

Медальна сутичка з віце-чемпіонкою Олімпійських Ігор-2020 та діючою чемпіонкою світу киргизкою Айсулуу Тинибековою вийшла надскладною. Поєдинок завершився з рахунком 7:7, однак судді віддали перевагу Прокопевнюк за додатковими показниками. Незгодна з таким рішенням, Титибекова замовила відеоперегляд, результат змінили на 8:7, однак - на користь українки.

Для вихованки криворізької ДЮСШ №2 це перша медаль на дорослих змаганнях. І цк четверта нагорода збірної України на поточному чемпіонаті.