Дніпропетровщина провела ніч під обстрілами
Протягом ночі 12 вересня росіяни обстрілювали Криворізький та Нікопольський райони. Ворог продовжує нищити будинки, адміністративні будівлі та об'єкти інфраструктури
В Нікопольському районі обстріляли три громади: Нікопольську, Марганецьку та Червоногригорівську. Обійшлося без загиблих та поранених. Пошкоджені приватні будинки, ліцей та електромережі. Масштаби руйнацій уточнюються.
У Криворізькому районі ворог завдав удару по Зеленодольській громаді. Понівечені будинки та газогін. Люди не постраждали.
В інших районах області ніч минула спокійно.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0