У Криворізькому районі ніч минула без обстрілів, ворог гатив по Нікопольському району
Криворізький район – вночі обстрілів не було. Повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
У Нікопольському районі окупанти вночі знову завдали ударів зі ствольної артилерії по м. Нікополь. Пошкоджено дачні будинки та господарські споруди. Без втрат.
Встановлено наслідки вчорашнього обстрілу м. Марганець із РСЗВ «Град», який орки здійснили ввечері. У садовому товаристві знищено 2 дачних будинки, пошкоджено 16 дачних будинків та легковий автомобіль. Без втрат.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0