ЗСУ продовжують винищувати окупантів на півдні
Збройні Сили України за добу 7 вересня винищили на півдні країни понад 100 окупантів. Також знищено сумарно близько 40 одиниць техніки та кілька складів.
Про це повідомляє оперативне командування «Південь» у зведенні за 7 вересня.
Окупанти продовжують спроби утримати займані позиції. Росіяни посилюють артилерійські та мінометні обстріли, а також авіаційні та ракетні удари по мирних населених пунктах і позиціях ЗСУ.
Українська авіація завдала по окупантам 13 ударів, вражені логістичні та управлінські об'єкти. Ракетно-артилерійські підрозділи виконали понад 370 вогневих завдань.
Серед російських втрат за 7 вересня:
- 108 одиниць особового складу;
- 5 танків різних типів;
- 3 РСЗВ «Град»;
- 15 одиниць автомобільної та броньованої техніки;
- 10 гармат і САУ різних типів;
- 2 системи ППО С-400 та радар комплексу С-400;
- 1 120-мм міномет.
Також знищено два склади боєприпасів противника в Миколаївському районі Херсонської області.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0