У ЦНАПах Дніпропетровщини відновили комплексну послугу єМалятко
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
Новоспечені батьки знову можуть скористатися комплексною послугою єМалятко у ЦНАПах регіону.
«Головна перевага послуги єМалятко – це економія часу та сил батьків. Тому як тільки з’явилася можливість, знову зробили її доступною. Не потрібно писати десятки різних заяв, робити ксерокопії документів та стояти у чергах», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.
Через військовий стан у ЦНАПах сервіс був тимчасово недоступний. Нині відкрили необхідні реєстри і послугу знову почали надавати.
Вона комплексна. За однією заявою можна оформили свідоцтво про народження дитини, ідентифікаційний код, унікальний запис в Єдиному державному демографічному реєстрі, допомогу при народженні дитини і компенсацію вартості пакунку малюка. А ще внести маля в електронну базу пацієнтів.
Заяву оформлює адміністратор через портал Дія. Батькам навіть не треба нічого писати. Вони мають лише перевірити внесені дані та поставити підпис. На все – максимум 20 хвилин. Із документів потрібні лише паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків та медична довідка із пологового.
Окрім ЦНАПів, послугою єМалятко можна скористатися й у відділах РАЦСу області.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
10:20, 22 июн 2025
Топ обсуждаемых
12:00, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
11:16, 13 янв 2026

КОММЕНТАРИИ — 0